36
01.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
bo dla was ruscy zdrajcy wszystko jest skomplikowane, na szczęście powoli odchodzicie na śmietnik historii razem ze swoją ruską narracją historyczną, niech wam ziemia lekką będzie kamieniami zdrady narodu
Drogos (2020.03.01)
bury, ogień, łupaszka. .. już same pseudonimy wskazują, że bliżej im do bandytów niż patriotów.
z panem bogiem (2020.03.01)
ale jak chcieli " normalnie" żyć pod ruską okupacją? przeciez to nonsens, za ruskiej komunh nie buło normalnego życia, o czym tu bredzisz człowieku?
Retro (2020.03.01)
Co to za brednie? Jaka legalna władza? Wybory po wojnie wygrał PSL, a komuchy je zafałszowali. Poza tym Polska była pod okupacją sowiecką od 1944 do 1989.
(2020.03.01)
Chcieli normalnie żyć, bo uwierzyli, że będą w Polsce normalne wybory i Polska będzie wolna. Krótko po wojnie nie wszyscy wiedzieli, że Polska znajdzie się pod okupacją sowiecką. Wielu wierzylo, że Zachód dopilnuje wolnych wyborów w Polsce.
(2020.03.01)
@z panem bogiem - za to kolaborant Janek Krasicki, ruski szpicel donosiciel i zdrajca miała piękny pseudonim "Kazik"
pokj (2020.03.02)
Warto wiedzieć, że na lubelszczyźnie z rąk niezłomnych w ciągu pierwszych pięciu lat po okupacji zginęło więcej cywili niż przez okres okupacji z rąk Niemców. ..
GłębokaMyśl (2020.03.02)
Twoim bohaterem pewnie Salomon Morel
Krul (2020.03.02)
Jak to? Przecież rację mieli komuniści. Po próbach liberalizmu, wracamy do gospodarki, gdzie siłą wiodącą jest Partia, dobrymi są tylko firmy państwowe, a najszybciej rozwijającym się państwem, jest państwo komunistyczne.
(2020.03.02)
No to mamy, ,powtórkę, ,z historii, tym razem, ,hamerykanską, ,. .. .i wodoąca parią, ,narodu, ,. .. .
(2020.03.02)