UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Warto wiedzieć, że na lubelszczyźnie z rąk niezłomnych w ciągu pierwszych pięciu lat po okupacji zginęło więcej cywili niż przez okres okupacji z rąk Niemców. ..
GłębokaMyśl
Warto wiedzieć, że na lubelszczyźnie z rąk niezłomnych w ciągu pierwszych pięciu lat po okupacji zginęło więcej cywili niż przez okres okupacji z rąk Niemców. ..
GłębokaMyśl