UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Warto wiedzieć, że na lubelszczyźnie z rąk niezłomnych w ciągu pierwszych pięciu lat po okupacji zginęło więcej cywili niż przez okres okupacji z rąk Niemców. ..

GłębokaMyśl

Anuluj