Wybrany wątek opinii
Warto wiedzieć, że na lubelszczyźnie z rąk niezłomnych w ciągu pierwszych pięciu lat po okupacji zginęło więcej cywili niż przez okres okupacji z rąk Niemców. ..
Do moderacji
Odpowiedz
11
7
To nie byli cywile tylko komuniści, donosiciele, członkowie PPR, UB, itp. Ci co okradali prywatne majątki i kradli nie swoją ziemię.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2