UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chcieli normalnie żyć, bo uwierzyli, że będą w Polsce normalne wybory i Polska będzie wolna. Krótko po wojnie nie wszyscy wiedzieli, że Polska znajdzie się pod okupacją sowiecką. Wielu wierzylo, że Zachód dopilnuje wolnych wyborów w Polsce.