Wybrany wątek opinii
Kogo ty nazywasz biednymi ludźmi !? Bo chyba nie tych, pomordowanych i zamęczonych w ubeckich kazamatach. Nie tych co nie godzili się na teror Sowietów i ich obecność na polskiej ziemi. Nie tych, którzy oddali swoje życie za lepsze jutro za marzenia o lepszym jutrze. Dziś widać wyraźnie, że to Oni mieli rację a nie komuniści i i ich poplecznicy. I już pora z tym faktem się, pogodzić. Bo taka jest prawda.
Do moderacji
Odpowiedz
13
22
Jak to? Przecież rację mieli komuniści. Po próbach liberalizmu, wracamy do gospodarki, gdzie siłą wiodącą jest Partia, dobrymi są tylko firmy państwowe, a najszybciej rozwijającym się państwem, jest państwo komunistyczne.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3