36
01.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Miało sens, bo gdyby Wyklęci nie walczyli i tak by zginęli, a tak uratowali wielu Polaków, uwalniali więźniów i robili akcje przerzutowe Polaków na Zachód Europy, dzięki czmu ci ludzie mogli przeżyć i karali komunistów i zdrajców Polski.
(2020.03.01)
Nikt nawet nie został ukarany za zbrodnie komunistyczne.
(2020.03.01)

info

13  
  10
a jaki sens miało kolaborowanie z ruską zarazą? no jaki sens był w tym aby pomagać niewolić własny naród? donosić i gnębić na tych co chcieli być wolnymi w ojczyźnie?jaki był w tym sens?
Stefanf (2020.03.01)
Masz rację, ciekawe kto minusuje, pewnie komuniści i ich potomkowie.
(2020.03.01)
widać straszne braki edukacyjne u postkomunistów, gdyby jeden z drugim poczytał choćby o Powstaniu Listopadowy nie mówiąc już o Styczniowym nie błaźniłby się tu ruską propagandą " kto dobry Polak, a kto zły Polak"...po wypędzeniu ruskich z Warszawy w teakcie I wojny światowej Polacy popędzili rozwalać pomnik jak car wystawił polskim zdrajcom z 1831 roku, ktorzy pod Olszynką Grochowską slużyli mu jak psy i strzelali do swoich braci za kopiejki, Romuald Traugutt był przez ruskich przedstawiany jako bandyta i morderca i do tego nie spełna rozumu i co z tej ruskirj plwociny zistalo ? prawda jest silniejsza niż ruska propaganda, na nic tu wasze komuszoruskie plucie na bohaterow
Foto (2020.03.01)

info

10  
  12
Nie jest to takie proste! Przecież nie da się ukryć, że oddziały Burego wymordowały dorosłych i dzieci we wsiach białostockich. Do dziś potomkowie tych rodzin żyją. Nie da się ukryć, że oddziały Łupaszki wymordowały dorosłych i dzieci we wsiach w Okręgu Wileńskim. Jak potomkowie tych zamordowanych mają przeżywać dzisiejsze święto? Może jednak zróbmy jakiś rozrachunek z tą przeszłością, żebyśmy mogli sobie podać ręce. Może, skoro cywile nie potrafią, to może niech patronat obejmie Kościół nasz katolicki, elbląski? Jako najbardziej wiary - godny?
(2020.03.01)
@OE-LokalniPatrioci - Kuriozalność całej tej sytuacji pogłębia fakt, wyklętych"i "przeklętych"przez Naród Polski zbrodniarzy i ludobójców głoszą oni bezapelacyjnie i do końca, chociaż jest to jawna kryminalna zbrodnia popierania i propagowania faszyzmu oraz nazizmu (w ich kultowej wersji neo). Nie ma zatem znaczenia, czym dany wyklęty"się wsławił; może być nawet mordercą oraz gwałcicielem kobiet i dzieci jak uczczony marszem w Hajnówce Romuald Rajs ps. Bury"- kanibal, pedofil, gwałciciel i morderca - ludobójca Prezydent Andrzej Duda wycofał swój patronat nad neofaszystowskim sabatem poświęconym tej ponurej postaci wyłącznie z uwagi na skrajnie nacjonalistyczne w swej istocie nazistowskie środowiska, które stały za jego organizacją. Czcicielom wyklętych"zbrodniarzy nie przeszkadzają historyczne fakty i wiedza o dokonanych przez wielu z nich mrożących krew w żyłach zbrodniach, gwałtach, pedofilskich mordach nawet na noworodkach. Tym gorzej dla faktów - zdają się mówić chadecy, naziści chrześcijańscy. Wyklętym"ma być każdy, kto strzelał do powojennej tzw. ludowej władzy, legalnie, demokratycznie wybranej władzy, niezależnie od tego, czy przy tej okazji okrutnie mordował, gwałcił i torturował, przede wszystkim swoich własnych rodaków, sąsiadów, dzieci, a wcześniej "kapował"jako donosiciel i kolaborant do hitlerowskiego gestapo.
Stenioszka (2020.03.01)
Jesteś zwykłą k.......ą. taka sytuacja
Bury (2020.03.01)
Szkok jacy bohaterowie taki język...
(2020.03.01)
przecież to bzdury co tu wypisujesz? doucz się ale nie z literatury 1949-1990,
Fretek (2020.03.01)