Wybrany wątek opinii
ale jak chcieli " normalnie" żyć pod ruską okupacją? przeciez to nonsens, za ruskiej komunh nie buło normalnego życia, o czym tu bredzisz człowieku?
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
Chcieli normalnie żyć, bo uwierzyli, że będą w Polsce normalne wybory i Polska będzie wolna. Krótko po wojnie nie wszyscy wiedzieli, że Polska znajdzie się pod okupacją sowiecką. Wielu wierzylo, że Zachód dopilnuje wolnych wyborów w Polsce.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4