UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to? Przecież rację mieli komuniści. Po próbach liberalizmu, wracamy do gospodarki, gdzie siłą wiodącą jest Partia, dobrymi są tylko firmy państwowe, a najszybciej rozwijającym się państwem, jest państwo komunistyczne.