UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chcieli normalnie żyć, bo uwierzyli, że będą w Polsce normalne wybory i Polska będzie wolna. Krótko po wojnie nie wszyscy wiedzieli, że Polska znajdzie się pod okupacją sowiecką. Wielu wierzylo, że Zachód dopilnuje wolnych wyborów w Polsce.