UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ale jak chcieli " normalnie" żyć pod ruską okupacją? przeciez to nonsens, za ruskiej komunh nie buło normalnego życia, o czym tu bredzisz człowieku?
Retro
ale jak chcieli " normalnie" żyć pod ruską okupacją? przeciez to nonsens, za ruskiej komunh nie buło normalnego życia, o czym tu bredzisz człowieku?
Retro