UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale jak chcieli " normalnie" żyć pod ruską okupacją? przeciez to nonsens, za ruskiej komunh nie buło normalnego życia, o czym tu bredzisz człowieku?

Retro

Anuluj