UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak to? Przecież rację mieli komuniści. Po próbach liberalizmu, wracamy do gospodarki, gdzie siłą wiodącą jest Partia, dobrymi są tylko firmy państwowe, a najszybciej rozwijającym się państwem, jest państwo komunistyczne.