UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam,za taki stan żeczy winni są też ludzie tam pracujący,zawistni,egoistyczni i pazerni że o 1zł więej dostaną,nie ma jedności między ludzmi dlatego ci prywaciarze to wykorzystują z nadgodzinami i na papierze wszýtko z najniższej krajowej,zero jakichkolwiek funduszy wakacyjnycy,nic...