UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komuniści i złodzieje oszczędzili nasze tramwaje. Przez ostatnie osiem lat, jak mawiała Pani Premier Szydło, pełofcy i kodofcy też tramwajów się nie czepiali. A Pan Prezydent Duda zlikwiduje?
pisnawieki-ament