UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Komuniści i złodzieje oszczędzili nasze tramwaje. Przez ostatnie osiem lat, jak mawiała Pani Premier Szydło, pełofcy i kodofcy też tramwajów się nie czepiali. A Pan Prezydent Duda zlikwiduje?

pisnawieki-ament

Anuluj