UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja popieram. Co ty porównujesz górników gdzie mają deputaty węglowe, pensje dużo wyższe jak motorniczy i różne innego przywileje jak 13 i 14, wcześniejsze emerytury i dużo wyższe do motorniczych, tam w kopalniach to średnia pensja grubo ponad 7000. Ci ludzie co jeżdżą tramwajami zasługują po prostu na godną pensję, aby utrzymać siebie czy rodzinę jak ktoś ma. Powinni po prostu godnie zarabiać inaczej ludzie stąd odejdą do lepiej płatnych zawodów.