UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak czy owak to porazka dla kierownictwa i władz i pokazano wielką słabość radzenia sobie z problemami tego niszczonego miasta, za mało koncentracji na rozwoku a za duzo na przestawianiu i ustawieniu ludzi,a to nie szachownica


Anuluj