Wybrany wątek opinii

Komuniści i złodzieje oszczędzili nasze tramwaje. Przez ostatnie osiem lat, jak mawiała Pani Premier Szydło, pełofcy i kodofcy też tramwajów się nie czepiali. A Pan Prezydent Duda zlikwiduje?
pisnawieki-ament (2020.02.20)
A kto u nas rządzi pełowcy,tak samo było jak krajem rządzili , udało im się rządzić dalej Elblągiem i mamy jak było przez 8lat rządów ich.Macie ci chcieliście.
(2020.02.21)
Powrót do komentarzy