UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sorki ale straszenie ze na twoje miejsce czekają inni juz dawno minęły, odkąd ludzie wyjeżdżają stąd mają w poważaniu ochlapy rzucane przez byle pracodawcę, a trzymają się byle czego ludzie bojacy się iść do przodu ! Lub starszyzna! Więc takie gadki to myslenie lat 90 tych !Dlatego czas walczyc o swoje a jak nie to na L4 na pol roku i niech dyrekcja siada i prowadzi tramwaje, w koncu niektorzy mogą udawac chorych i wracac do roboty więc Wy tym bardziej !