Wybrany wątek opinii
Przyjaciele i znajomi z Tramwajów Elbląskich. Dzieciństwo i młodość spędziłem naprzeciwko, na rogu Browarnej i tzw. "uliczki". Na miejscu dzisiejszego wjazdu, na zapasowych szynach, spędziliśmy niejedną zabawową godzinę. Na świetlicy w głębi oglądaliśmy Wyścig Pokoju. Na miejscu ZKM w ogrodzie p. Marszałka zbudowaliśmy schron, w którym o mało nie straciliśmy życia, bo ziemia się obsunęła. To sentyment, ale współcześnie niejednokrotnie rozmawialiśmy tam o trudnych problemach komunikacji, które, tak jak wiele innych, były zamiatane. Przykro, że formalna lewica, zajęta swoimi fotelami i strachem przed ich utratą, straciła z punktu widzenia ludzi i ich sprawy. "To polityczny aspekt". Jaki, do cholery ? Panie Romanie, nie wiem jak inni, ja na pewno będę w niedzielę o 14.00.w miejscu tak mi bliskim. Wówczas i teraz. Pozdrawiam- wytrwajcie.
Do moderacji
Odpowiedz
27
2
Dzięki!
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
A ja nigdy nie poprę lewaków i komunistów!
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Antysemita - Sądząc po twoim nicku to podwójnie nie lubisz Kaczyńskiego. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
2