UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak czy owak to porazka dla kierownictwa i władz i pokazano wielką słabość radzenia sobie z problemami tego niszczonego miasta, za mało koncentracji na rozwoku a za duzo na przestawianiu i ustawieniu ludzi,a to nie szachownica