UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Witam,za taki stan żeczy winni są też ludzie tam pracujący,zawistni,egoistyczni i pazerni że o 1zł więej dostaną,nie ma jedności między ludzmi dlatego ci prywaciarze to wykorzystują z nadgodzinami i na papierze wszýtko z najniższej krajowej,zero jakichkolwiek funduszy wakacyjnycy,nic...