A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jestem za. O której godzinie spotykamy się na Browarnej?
Czyli spotykamy się w niedzielę ? Elblążanie solidarni ze strajkującą załogą TE.
Pan radny jest zajety sprawą nawierzchnią ulicy na bielanach prowadzącej do osiedl na którym mieszka.
Ustalmy godzinę wsparcia dla strajkójących? Spotkanie zajezdnia ul. Browarna.
Ważne że są pieniądze na "Ogrody Polityki"i demonstracje popierające aborcję - eutanazję.
Super pojde z checia bo w biedrze daja wiecej niz motorniczym ... proponuje na browarnej wybudowac lidl biedronke i netto i jest super
Dziwne że TVP lub inne tv nic nie mówię o strajku . Bo olsztyn nie liczy się bo to bagienna. Może by już było po podwyżkach w ytameajach bo Polska by dowiedziała się o strajku i władzy.
Mieszkańcy Niedziela 23.02.2020 godz.14:00 ,zajezdnia, ul. Browarna . Spotykamy się aby okazać naszą solidarność z strajkójącą załogą TE????????????
Bo nikt ze strajkujacych nie chciał eskalowac strajku mając nadzieję ze dojdzie do porozumienia i potraktowania jak ludzi a nie podludzi , do czego się przyzwyczailo siedząc na stolkach bezproblemowo,ale czas na ogólnopolskie media
A gdzie ten pan od wprowadzania świezosci? Ma super okazję na potwierdzenie teorii!