106
20.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jestem za. O której godzinie spotykamy się na Browarnej?
zniecierpliwiony (2020.02.20)
Czyli spotykamy się w niedzielę ? Elblążanie solidarni ze strajkującą załogą TE.
(2020.02.20)

info

32  
  5
Pan radny jest zajety sprawą nawierzchnią ulicy na bielanach prowadzącej do osiedl na którym mieszka.
(2020.02.20)
Ustalmy godzinę wsparcia dla strajkójących? Spotkanie zajezdnia ul. Browarna.
(2020.02.20)

info

34  
  4
Ważne że są pieniądze na "Ogrody Polityki"i demonstracje popierające aborcję - eutanazję.
(2020.02.20)

info

14  
  1
Super pojde z checia bo w biedrze daja wiecej niz motorniczym ... proponuje na browarnej wybudowac lidl biedronke i netto i jest super
Pamietamy o Tobie (2020.02.20)
Dziwne że TVP lub inne tv nic nie mówię o strajku . Bo olsztyn nie liczy się bo to bagienna. Może by już było po podwyżkach w ytameajach bo Polska by dowiedziała się o strajku i władzy.
(2020.02.20)

info

25  
  5
Mieszkańcy Niedziela 23.02.2020 godz.14:00 ,zajezdnia, ul. Browarna . Spotykamy się aby okazać naszą solidarność z strajkójącą załogą TE????????????
(2020.02.20)
Bo nikt ze strajkujacych nie chciał eskalowac strajku mając nadzieję ze dojdzie do porozumienia i potraktowania jak ludzi a nie podludzi , do czego się przyzwyczailo siedząc na stolkach bezproblemowo,ale czas na ogólnopolskie media
(2020.02.20)

info

26  
  1
A gdzie ten pan od wprowadzania świezosci? Ma super okazję na potwierdzenie teorii!
(2020.02.20)