Wybrany wątek opinii

zamknąć zburzyć i następna biedra
(2020.02.20)
Super pojde z checia bo w biedrze daja wiecej niz motorniczym ... proponuje na browarnej wybudowac lidl biedronke i netto i jest super
Pamietamy o Tobie (2020.02.20)
Powrót do komentarzy