UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mieszkańcy Niedziela 23.02.2020 godz.14:00 ,zajezdnia, ul. Browarna . Spotykamy się aby okazać naszą solidarność z strajkójącą załogą TE????????????


Anuluj