UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bo nikt ze strajkujacych nie chciał eskalowac strajku mając nadzieję ze dojdzie do porozumienia i potraktowania jak ludzi a nie podludzi , do czego się przyzwyczailo siedząc na stolkach bezproblemowo,ale czas na ogólnopolskie media