UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bo nikt ze strajkujacych nie chciał eskalowac strajku mając nadzieję ze dojdzie do porozumienia i potraktowania jak ludzi a nie podludzi , do czego się przyzwyczailo siedząc na stolkach bezproblemowo,ale czas na ogólnopolskie media