UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo nikt ze strajkujacych nie chciał eskalowac strajku mając nadzieję ze dojdzie do porozumienia i potraktowania jak ludzi a nie podludzi , do czego się przyzwyczailo siedząc na stolkach bezproblemowo,ale czas na ogólnopolskie media


Anuluj