UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Super pojde z checia bo w biedrze daja wiecej niz motorniczym ... proponuje na browarnej wybudowac lidl biedronke i netto i jest super
Pamietamy o Tobie
Super pojde z checia bo w biedrze daja wiecej niz motorniczym ... proponuje na browarnej wybudowac lidl biedronke i netto i jest super
Pamietamy o Tobie