UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Super pojde z checia bo w biedrze daja wiecej niz motorniczym ... proponuje na browarnej wybudowac lidl biedronke i netto i jest super

Pamietamy o Tobie

Anuluj