106
20.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Macie Okazję Negocjujcie dobry procent Zapis w porozumieniu o corocznej waloryzacji procentowej względem inflacji korzystajc ze wskaźnika ,oraz najniższej krajowej ,2021- 3100,2022 -3600 zł brutto 2023 -4000 inflacja Was zje.Zawsze 300 -500 zł powinniście mieć więcej jak najniższa.w koncu odpowiadacie za sprzęt wart miliony i bezpieczeństwo podróżnych w Służbie Narodu.
Długotystansowa myśl (2020.02.20)
Za ten stan i te straty powinni zapłacić stolkami ,dyrekcja T E, radni, rządzący Elblągiem.
(2020.02.20)

info

36  
  1
W niedzielę o której godz na ul. Browarna. SMS akcja rusza O spotkaniu.
(2020.02.20)
Bo jakby była jedną to by Wszyscy Strajkowali zazwyczaj guzik się zarabia w tych tworach , a tak się zabezpieczyli i hibernuja się zarządcy zkm.,TE,ratusz,epewiki ecetera
Chinkong (2020.02.20)
Jestem za i będę na 100% tylko na którą godzinę?
(2020.02.20)
@czas na REFERENDUM - Polskie Elbląskie tramwaje to mniej lat, może z 70,a reszta tych lat ich funkcjonowania to niemiecki czas, który nie ma nic wspólnego z obecnym stanem.
jolki129 (2020.02.20)
I ja również. Kochani wesprzyjmy tych ludzi. Zbierzmy się wszyscy, idźmy do nich pod firmę. Pokażmy miastu, że my mieszkańcy jestesmy z nimi, bo sama władza ma ich w D.pie. tramwaje muszą wrócić na tory
(2020.02.20)
Mam taką propozycję do portelu, by moze umiescic osobny artykul, aby pójść i wesprzeć tych ludzi
(2020.02.20)
zamknąć zburzyć i następna biedra
(2020.02.20)
Zgloscie do tv to proste.
(2020.02.20)