106
20.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Komuchow won.chcemy referendum.
(2020.02.20)
za strajk i tak wszyscy zapłaca podniosą strajkujacym a my zapłacimy za droższe bilety tak było zawsze obecnie podniesli górnikom a wegiel to teraz będzie chyba po 1500zł ruskiego nie chcą bo kosztuje 350zł tona taka jest nasza gospodarka
(2020.02.20)
Do Prokuratury, CBA niech przetrzepią TE to i pieniądze się zajdą w końcu 100 baniek wpompowano czy oby nie bylo nieprawidłowości skoro nie wydolne.
Reset (2020.02.20)
świeżość Plaże dla Elblążan zrobi w tramwajach w sumie tam za budynkami jest dostęp do wody a raczej Kanału.
EfektAxe (2020.02.20)
Może utworzyć wydarzenie na Facebooku odnośnie spotkanie 23.02 o 14 przy zajezdni? I zaprosić ludzi do owego wydarzenia? Taka forma na pewno dotrze do większej ilości ludzi :)
Gość 43 (2020.02.20)
Chory kraj,chory PiS.Górnicy dostali 6% podwżki chociaż polskiego węgla nikt nie chce i zalegają na hałdach miliony ton to nadal miliony ton sprowadzają z Rosji.Zadłóżenie i strata państwowej spółki to 500 milionów ztotych i rośnie,ta bańka wkońcu pęknie ale tak że nie będzie czego zbierać.Strajkujcie sobie a wasz strajk elblążanie mają w Dudzie...pies z kulawą nogą tam nie przyjdzie,taki mamy klimat.
(2020.02.20)
Popieram ,dobry pomysł????????????????
(2020.02.20)
a po co mamy kupować polski węgiel po 1200zł jak możemy mieć ruski duzo lepszy za 350 wkońcu węgiel polski będziemy kupować na kg juz biedni ludzie kupują na worki bo ich nie stać a górnicy chcą zarabiac po 10 tys
(2020.02.20)
50 sztuk zbędnych etatow
Umowazlecenie (2020.02.20)
A gdzie Poslowie?o senatorach nie wspomnę?to chyba ich rola skoro inni udają i biorą na przetrzymanie?
(2020.02.20)

info

21  
  2