UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziwne że TVP lub inne tv nic nie mówię o strajku . Bo olsztyn nie liczy się bo to bagienna. Może by już było po podwyżkach w ytameajach bo Polska by dowiedziała się o strajku i władzy.


Anuluj