UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwne że TVP lub inne tv nic nie mówię o strajku . Bo olsztyn nie liczy się bo to bagienna. Może by już było po podwyżkach w ytameajach bo Polska by dowiedziała się o strajku i władzy.
Dziwne że TVP lub inne tv nic nie mówię o strajku . Bo olsztyn nie liczy się bo to bagienna. Może by już było po podwyżkach w ytameajach bo Polska by dowiedziała się o strajku i władzy.