Wybrany wątek opinii

Mieszkańcy Niedziela 23.02.2020 godz.14:00 ,zajezdnia, ul. Browarna . Spotykamy się aby okazać naszą solidarność z strajkójącą załogą TE????????????
(2020.02.20)
Może utworzyć wydarzenie na Facebooku odnośnie spotkanie 23.02 o 14 przy zajezdni? I zaprosić ludzi do owego wydarzenia? Taka forma na pewno dotrze do większej ilości ludzi :)
Gość 43 (2020.02.20)
Powrót do komentarzy