Wybrany wątek opinii

Apeluje do mieszkańców miasta Elbląga ,wesprzyj my załogę strajkującą TE, że nam też zależy żeby godnie zarabiali i jeździli nowoczesnymi tramwajami ,spotkajmy się w niedzielę na Browarnej . Elblążanie z wami.
(2020.02.20)
Jestem za. O której godzinie spotykamy się na Browarnej?
zniecierpliwiony (2020.02.20)
Powrót do komentarzy