Wybrany wątek opinii
Apeluje do mieszkańców miasta Elbląga ,wesprzyj my załogę strajkującą TE, że nam też zależy żeby godnie zarabiali i jeździli nowoczesnymi tramwajami ,spotkajmy się w niedzielę na Browarnej . Elblążanie z wami.
Do moderacji
Odpowiedz
54
8
Jestem za. O której godzinie spotykamy się na Browarnej?
Do moderacji
Odpowiedz
22
1