106
20.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Znowu departament? Po wuj te departamenty? To twór platfusów! Biurokracją.
Antysemita (2020.02.21)
A ja nigdy nie poprę lewaków i komunistów!
Antysemita (2020.02.21)
Mamy kilka spółek miejskich. Niektóre z nich istnieją i generują przychody głównie dlatego ze są monopolistami więc mogą dyktować ceny. Komunikacja miejska jest wyjątkiem który musi działać w otoczeniu konkurencji w związku z czym musi być dotowana a i ta dotowana przynosi straty. Czas na podjęcie odważnych decyzji i całkowita zmianę formuły organizacyjnej tego przedsiębiorstwa.
(2020.02.21)

info

4  
  0
@Antysemita - Sądząc po twoim nicku to podwójnie nie lubisz Kaczyńskiego. ..
kogfar (2020.02.21)
A kto u nas rządzi pełowcy,tak samo było jak krajem rządzili , udało im się rządzić dalej Elblągiem i mamy jak było przez 8lat rządów ich.Macie ci chcieliście.
(2020.02.21)
Wszystko zgarnął okupant,były plany rozbudowy infrastruktury tramwajowej w naszym mieście,ale wszystko zgarnęło agromiasteczko,czy tak miało być?Elbląg został poniżony,zmarginalizowany,odarty ze złudzeń,czy na tym polega samorządność?Państwo posłowie,senatorowie,radni i wszyscy którym zależy na dobru elblążan.LARUM GRAJĄ,Elbląg już skonał,nie widzicie tego?
Pogezanin (2020.02.21)
Ładne bagno jeśli się temu przyjrzeć bliżej. Lata zaniedbań, zamiatania pod dywan i okradania ludzi.
(2020.02.21)

info

2  
  0
Z ratusza dowiadujemy się, że nie ma pieniędzy. Proszę wyjaśnić - jaki był cel zakupu kilka lat temu kamienicy należącej do PZU przy ulicy Łączności za kwotę 1,3mln zł. Do tej pory budynek stoi pusty i nieużytkowany. Po raz kolejny zmarnotrawiono publiczne pieniądze na urzędnicze zachcianki. Nie jestem prawnikiem, ale chyba osoby odpowiedzialne za ten zakup powinny mieć postawione zarzuty.
sz@rak (2020.02.21)
W Te tez wszystko stoi i sie marnuje. tam tez zarzuty by sie przydały.
Samarytanin (2020.02.21)
nie dajcie sie przekupic jak gornicy
(2020.02.22)

info

1  
  0