UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystko zgarnął okupant,były plany rozbudowy infrastruktury tramwajowej w naszym mieście,ale wszystko zgarnęło agromiasteczko,czy tak miało być?Elbląg został poniżony,zmarginalizowany,odarty ze złudzeń,czy na tym polega samorządność?Państwo posłowie,senatorowie,radni i wszyscy którym zależy na dobru elblążan.LARUM GRAJĄ,Elbląg już skonał,nie widzicie tego?

Pogezanin