UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko zgarnął okupant,były plany rozbudowy infrastruktury tramwajowej w naszym mieście,ale wszystko zgarnęło agromiasteczko,czy tak miało być?Elbląg został poniżony,zmarginalizowany,odarty ze złudzeń,czy na tym polega samorządność?Państwo posłowie,senatorowie,radni i wszyscy którym zależy na dobru elblążan.LARUM GRAJĄ,Elbląg już skonał,nie widzicie tego?

Pogezanin

Anuluj