UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mamy kilka spółek miejskich. Niektóre z nich istnieją i generują przychody głównie dlatego ze są monopolistami więc mogą dyktować ceny. Komunikacja miejska jest wyjątkiem który musi działać w otoczeniu konkurencji w związku z czym musi być dotowana a i ta dotowana przynosi straty. Czas na podjęcie odważnych decyzji i całkowita zmianę formuły organizacyjnej tego przedsiębiorstwa.