UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kto u nas rządzi pełowcy,tak samo było jak krajem rządzili , udało im się rządzić dalej Elblągiem i mamy jak było przez 8lat rządów ich.Macie ci chcieliście.


Anuluj