UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto u nas rządzi pełowcy,tak samo było jak krajem rządzili , udało im się rządzić dalej Elblągiem i mamy jak było przez 8lat rządów ich.Macie ci chcieliście.
A kto u nas rządzi pełowcy,tak samo było jak krajem rządzili , udało im się rządzić dalej Elblągiem i mamy jak było przez 8lat rządów ich.Macie ci chcieliście.