Wybrany wątek opinii
Z ratusza dowiadujemy się, że nie ma pieniędzy. Proszę wyjaśnić - jaki był cel zakupu kilka lat temu kamienicy należącej do PZU przy ulicy Łączności za kwotę 1,3mln zł. Do tej pory budynek stoi pusty i nieużytkowany. Po raz kolejny zmarnotrawiono publiczne pieniądze na urzędnicze zachcianki. Nie jestem prawnikiem, ale chyba osoby odpowiedzialne za ten zakup powinny mieć postawione zarzuty.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
W Te tez wszystko stoi i sie marnuje. tam tez zarzuty by sie przydały.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0