A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wspaniała PostawaTramwajarze Wielki SZACUNEK dla Was macie jaja, a przedewszystkim Honor.
Sprywatyzowac,TE,EPEC,a w szczególności EPWIK, zwolnienia grupowe itp. gwarancja, że wszyscy będą zadowoleni, czas najwyższy!!!
Zwolnić paru Idąc do UM po zielona kartę dużej rodziny siedzi kobietka a ludzi brak Na uj ona tam jest , mieli powysylac ze karty są a Ona bierze kase i ma w d.. Elblązan Zwolnić z 20 z Um i bedzie git
Kogfar spadaj do Gdanska tam twoje Niemcy
Problem tkwi w złych wyborach, potem układach i kumoterstwie co wpływa na rzeszę ludzi nie nadajacych sie do kierowania takimi podmiotami jak spółka tramwaje elblaskie. .. .
Jezeli elektryk bedzie leczył ludzi, to duze prawdopodobienstwo ze ich zabije. ..
winni Gomułka W. , Gierek E. , Jaruzelski W. , Rakowski M. Tusk D. , itd !!!
dobry premier Morawiecki i jeszcze lepszy ""prezydent Duda to nasza świetlana przyszłość !