UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mamy kilka spółek miejskich. Niektóre z nich istnieją i generują przychody głównie dlatego ze są monopolistami więc mogą dyktować ceny. Komunikacja miejska jest wyjątkiem który musi działać w otoczeniu konkurencji w związku z czym musi być dotowana a i ta dotowana przynosi straty. Czas na podjęcie odważnych decyzji i całkowita zmianę formuły organizacyjnej tego przedsiębiorstwa.


Anuluj