A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A gwiazdorzy tatusiowie od robienia
Znowu oferma za kierownicą, dla której przejścia dla pieszych nie istnieją.
Ida szybciej z laseczka niz ja. Niech wczuja sie w kierowcow. Co 100 m czerwona fala non stop widzi babsztyl i leci nagram kiedys i puszcze .
Starsi powinni znac zycie i wiedziec ze to niebezpieczne wbiegac pod auto. Powinni swiecic przykladem a nie beblola z psipsiolka i hop po kola.
Na dole niedaleko kauflandu starsze osoby nie licza sie z autami wskakuja pod kola jeszcze lapa machaja to wczoraj starszy pan wbiegl i wygrazal reka.
Co rok prorok a myslenie u nich to odlegla sprawa telefon przy uchu i na jasminowa gna nie na przejsciu bo spieszy sie.auta nie moga hamowac gwaltownie gdy jest slisko pomyslcie plisss.
Wlasnie wczoraj przy dabrowie piesi nie mieli odblaskow gdzie policja?gosc na czarno w ostatniej chwili masakra . Dobrze ze wolno jechalam.dziadek niech uwaza bo powinien mamdat dostac gdzie odblaski?????????
To prawda niestety. Nie wszyscy ale tak 90 procent wskakuje nawet lba nie odkreci.
Brawo popieram a piesi powinni myslec. Myslenie nie kosztuje.
Droga jest dla samochodów, wchodzisz to się rozglądaj. Twoje zdrowie, Życie.