87
06.02.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A gwiazdorzy tatusiowie od robienia
abcdefghi (2020.02.07)
Znowu oferma za kierownicą, dla której przejścia dla pieszych nie istnieją.
ej (2020.02.07)
Ida szybciej z laseczka niz ja. Niech wczuja sie w kierowcow. Co 100 m czerwona fala non stop widzi babsztyl i leci nagram kiedys i puszcze .
(2020.02.07)
Starsi powinni znac zycie i wiedziec ze to niebezpieczne wbiegac pod auto. Powinni swiecic przykladem a nie beblola z psipsiolka i hop po kola.
(2020.02.07)
Na dole niedaleko kauflandu starsze osoby nie licza sie z autami wskakuja pod kola jeszcze lapa machaja to wczoraj starszy pan wbiegl i wygrazal reka.
(2020.02.07)

info

1  
  1
Co rok prorok a myslenie u nich to odlegla sprawa telefon przy uchu i na jasminowa gna nie na przejsciu bo spieszy sie.auta nie moga hamowac gwaltownie gdy jest slisko pomyslcie plisss.
(2020.02.07)
Wlasnie wczoraj przy dabrowie piesi nie mieli odblaskow gdzie policja?gosc na czarno w ostatniej chwili masakra . Dobrze ze wolno jechalam.dziadek niech uwaza bo powinien mamdat dostac gdzie odblaski?????????
(2020.02.07)
To prawda niestety. Nie wszyscy ale tak 90 procent wskakuje nawet lba nie odkreci.
(2020.02.07)
Brawo popieram a piesi powinni myslec. Myslenie nie kosztuje.
(2020.02.07)
Droga jest dla samochodów, wchodzisz to się rozglądaj. Twoje zdrowie, Życie.
BODZIO (2020.02.07)

info

0  
  0