Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (6 lutego) około godz. 17.30 na skrzyżowaniu ul. Płk. Dąbka z ul. Obrońców Pokoju piesza została potrącona przez kierującą toyotą. Poszkodowana została zabrana do szpitala. Zobacz zdjęcia.