Wybrany wątek opinii
Na każdy przejściu powinna być kamera było by widać jak piesi przyspieszają krok żeby zdarzyć pod koła wejść bo ma pierwszeństwo to nawet głowy nie obróci kaptura nie odsłoni piesi mają to co chcą przyspieszają żeby przed auto wejść po co?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
To prawda niestety. Nie wszyscy ale tak 90 procent wskakuje nawet lba nie odkreci.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1