UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wlasnie wczoraj przy dabrowie piesi nie mieli odblaskow gdzie policja?gosc na czarno w ostatniej chwili masakra . Dobrze ze wolno jechalam.dziadek niech uwaza bo powinien mamdat dostac gdzie odblaski?????????