Wybrany wątek opinii
Proszę oświetlić przejścia dla pieszych tak jak to zrobiono na kilku przejściach w Pasłęku. Z daleka widać gdzie można spodziewać się ludzi na ulicy.
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Brawo popieram a piesi powinni myslec. Myslenie nie kosztuje.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0