Wybrany wątek opinii

Proszę oświetlić przejścia dla pieszych tak jak to zrobiono na kilku przejściach w Pasłęku. Z daleka widać gdzie można spodziewać się ludzi na ulicy.
Lsb (2020.02.07)
Brawo popieram a piesi powinni myslec. Myslenie nie kosztuje.
(2020.02.07)
Powrót do komentarzy