Wybrany wątek opinii

Ale jest dużo przypadków że stoją przy przejściu i gadają. I ty nie wiesz jak patrzy w twoją stronę czy bd przechodzić czy nie. Dojezdzasz i wchodzi nagle. Ale nie oceniam tego zdarzenia bo moim zdaniem ludzie w takim wieku powinni iść na badania kontrolne.
Kierowca międzynarodowy (2020.02.07)
Starsi powinni znac zycie i wiedziec ze to niebezpieczne wbiegac pod auto. Powinni swiecic przykladem a nie beblola z psipsiolka i hop po kola.
(2020.02.07)
No powinni, powinni najgorsi są właśnie piesi którzy kręcą się w kółko koło przejścia albo urządzają sobie pogaduszki. W takim przypadku ty musisz myśleć za niego
Xz (2020.02.07)
Powrót do komentarzy