Wybrany wątek opinii
Ale jest dużo przypadków że stoją przy przejściu i gadają. I ty nie wiesz jak patrzy w twoją stronę czy bd przechodzić czy nie. Dojezdzasz i wchodzi nagle. Ale nie oceniam tego zdarzenia bo moim zdaniem ludzie w takim wieku powinni iść na badania kontrolne.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
Starsi powinni znac zycie i wiedziec ze to niebezpieczne wbiegac pod auto. Powinni swiecic przykladem a nie beblola z psipsiolka i hop po kola.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
No powinni, powinni najgorsi są właśnie piesi którzy kręcą się w kółko koło przejścia albo urządzają sobie pogaduszki. W takim przypadku ty musisz myśleć za niego
Do moderacji
Odpowiedz
1
0