A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Starość nie radość- niemożność pokręcenia szyją, by spojrzeć w lewo i w prawo, załzawione swędzące i piekące oczy, zawroty głowy z powodu zaburzeń błędnika. Jeszcze rook, jeszcze dwaa, przekonacie się o tym sami, jak to jeest, jak to jeest. .. ze starością. Zdaje się wam, że to was nie spotka? Jesteście w mylnym błędzie.
A właśnie że kolega ma rację. Kobiety za kółkiem jeżdżą jak z klapkami na oczach. Zanim impuls z oczu trafi do mózgu potrafi minąć kilkanaście sekund... Na poparcie mojej tezy dodam że jeżdżę jako kierowca autobusu miejskiego w Tczewie i wylatuje takie rzeczy. I jeszcze wszedobylskie smartfony. Do ludzi na przejściu z komórką w łapie już się przyzwyczaiłem ale nie ogarnę nigdy jak można jechać i przeglądać fejsa....
No powinni, powinni najgorsi są właśnie piesi którzy kręcą się w kółko koło przejścia albo urządzają sobie pogaduszki. W takim przypadku ty musisz myśleć za niego
Skąd wiesz? oceń sam siebie fajtłapo :D
Problem w tym, że na tym przejściu nie ma wcale sygnalizacji, więc nie powinno się tego tak porównywać
@Kierowca autobusu - Ciekawe jest to jechanie facetów na kobiety za kierownicą. Przypomnę szanownym panom szos, że to mężczyźni powodują najwięcej wypadków śmiertelnych i w ogóle cechuje ich większy brak kultury oraz brawura na drodze. Kobiety są jednak mniej groźne, prędzej powodują stłuczki.
Co do tego przejścia to od Tysiąclecia do Ogólnej tylko 3 przejścia nie mają świateł, naprzeciwko Gildii, i 2 na skrzyżowaniu Obrońców Pokoju z Dąbka i powinno się koło Gildii przejście zlikwidować i to za skrzyżowaniem Obrońców z Dąbka a te powinno mieć światła dla pieszych na żądanie bo tam są przystanki tramwajowe i będzie bezpiecznie