Wybrany wątek opinii

Jest bat na kierowców A dlaczego piesi są nietykalni mandatami idzie z telefonem nie spojrzy ani wlewo ani w prawo wpada pod samochód kierowca winien A pieszy jeszcze się odgraża kierowcy
Zły (2020.02.07)
Wlasnie wczoraj przy dabrowie piesi nie mieli odblaskow gdzie policja?gosc na czarno w ostatniej chwili masakra . Dobrze ze wolno jechalam.dziadek niech uwaza bo powinien mamdat dostac gdzie odblaski?????????
(2020.02.07)
Powrót do komentarzy