UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na dole niedaleko kauflandu starsze osoby nie licza sie z autami wskakuja pod kola jeszcze lapa machaja to wczoraj starszy pan wbiegl i wygrazal reka.


Anuluj