UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wlasnie wczoraj przy dabrowie piesi nie mieli odblaskow gdzie policja?gosc na czarno w ostatniej chwili masakra . Dobrze ze wolno jechalam.dziadek niech uwaza bo powinien mamdat dostac gdzie odblaski?????????