A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Takie teksty kolego,to sa zaworki bezpieczenstwa,aby troche pary upuscic z kotla,aby ten kociol nie wybuchl,ta metoda stars jak swiat.Garbusiarz cyklista
PiS sie przyglada.Cala ta koalicja ktora w Elblagu wygrala wybory sama sie wykonczy,dlaczego sie szarpac.Lewicowa koalicja chciala wladzy? To ja ma.,ze ta wladza jest cienka od wielu lat to juz teraz wyraznie widac,DLA PISu nic tylko czekac.Garbusiarz cyklista
Rzeczywiscie,czy moze ktos wie jaka funkcje w procesie inwestycyjnym pelni " doradca"? Co innego,kierownik budowy,insp nadzoru,projektant,PINB,ale zeby doradca? Dalibog nie pojmuje.Garbusiarz cyklista
oj tam, posadzcie na dywanie Wróblewskiego z ferajną to wam tor wyrównają
dach jest, ściany są, woda jest, jak na Elbląg to i tak sukces,a że cieknie to wrogowie prezydenta ryją pod niecką jak krety aby tylko mu zaszkodzić, podobnie ryją pod torem i juz widać, ze pod waidumtrm też ryją,co za wredne ludzie- krety
Działał "ten Pan"uczciwie i dlatego odmówił podpisu. Potem musiał przetrwać. Zainwestował w Elbląg swoje umiejętności. Miał tu żonę nauczycielkę i dziecko w szkole. Musiał dotrwać, by ich stąd wyprowadzić. Dlatego dopiero teraz mówi, bo tu wszyscy się boją. Pozdrawiam Paweł i życzę powodzenia.
@Wpłatomat - :), :), :)
WIELKI SZACUNEK DLA PANA PAWŁA. Jak ktoś napisał byłeś uczciwy, mądry i z doświadczeniem, dlatego byłeś niewygodny. Wielu mądrych pracowników odeszło. Mobbing jest na porządku dziennym, pracownicy zastraszeni, umowy na czas określony (przyjmuje się kolejnych). .. proszę sprawdzić ilu pracowników już nie pracuje i dlaczego?????
konserwatorzy muszą mieć swoje narzędzia z domu żeby coś naprawić, wentylacja słaba albo zepsuta (ratownicy od początku zwracali uwagę na ten problem i zgłaszali (oni przecież mają zadbać o bezpieczeństwo ludzi korzystających z basenu, muszą czymś oddychać)zdarzało się że pracowali po 16 godzin. Sauny zamontowane na stałe(nie ma możliwości wyczyszczenia desek pod spodem), często któraś nie działa i nie każdy konserwator umie sobie poradzić z naprawą, może siadanie podłogi i oddzielanie się od ściany nie jest czymś groźnym ale dobrze było by to sprawdzić. Panie pracujące w nocy, pomieszczenie saun nie ma czym oddychać, nie można nawet uchylić okna, brak w tych pomieszczeniach wentylacji.
To jest cała prawda o fachoFcach z UM. Spójrzcie na nowe ulice. Już po paru miesiącach pozapadane są studzienki. Kto to odbiera w UM?
Miasto nie ma gospodarza - pokazuje to sprawa także mostów na starówce czy niedorobionego toru łyżwiarskiego. Jedyne co potrafi wróblewski to podnosić podatki i opłaty, utrudniać życie kierowcom nowymi światłami i brakiem remontów i sprzedawać za bezcen grunty deweloperom. Czas na referendum!